Logo Fundcaji Młodzież dla Chrystusa

Projekty

Zdjęcie sceny na knoferencji początek

POCZĄTEK

Sylwestrowa konferencja zorganizowana z myślą o młodych, dla młodych i przez młodych. Początek to wyjątkowy czas wchodzenia w Nowy Rok, plany, marzenia i postanowienia z Panem Bogiem. Zależy nam na tym, aby był to początek czegoś nowego, POCZĄTEK życia w MOCY Tego, który jest źródłem radości, pokoju i wszelkiej obfitości. Początek życia z Tym, w którym ukryta jest nasza tożsamość, nasze JA. W ostatniej edycji konferencji uczestniczyło około 700 osób.

Przytujlające się kobiety podczas konferencji

kobie.TY

Cykl spotkań dla kobiet, które szukają głębi i chcą więcej. To wydarzenie, które oprócz dobrego jedzenia, muzyki i inspiracji jest platformą do spotkania się kobiet w różnym wieku, z różnych środowisk, o rożnych poglądach. Wierzymy w kobiecy potencjał. Jesteśmy przekonani, że każda z kobiet jest powołana, utalentowana, kreatywna i stworzona by tworzyć. Podczas tych spotkań wydobywamy to, co w kobietach najpiękniejsze – ich siłę.

Dziecko trzymające ozdobę świąteczną

KLUBOWE CENTRUM AKTYWNOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY NARNIA

KCADiM Narnia to przestrzeń stworzona dla dzieci z okolicznych podwórek tzw. wrocławskiego „trójkąta”, czyli jednego z najbardziej potrzebujących miłości i wsparcia miejsc tego miasta. Nasi podopieczni spędzają tam czas na warsztatach edukacyjnych – teatralnych, plastycznych, sportowych itp. Nad dziećmi czuwają liderzy, którzy troszczą się o nich i pokazują im bezwarunkową miłość.

Dzieci  przebrane za superbohaterów stoją na schodach.

DZIECIAKI Z TRÓJKĄTA MAJĄ MOC!

„Dzieciaki z Trójkąta mają moc!” to projekt skierowany do dzieci i młodzieży w wieku 6-12 lat oraz 13-18 lat, a także ich rodzin i społeczności lokalnej.

PÓŁKOLONIE „WAKACJE NA TRÓJKĄCIE”

Dzięki wsparciu finansowym Gminy Wrocław już 3 rok z rzędu, możemy zaprosić Was na półkolonie „Wakacje na Trójkącie”, które są wspaniałą, letnią przygodą. W 2023 roku przygotowaliśmy dwa 5-cio dniowe turnusy, w terminach od 7.08.2023 do 11.08.2023 (TURNUS I) oraz od 14.08 do 18.08 (TURNUS II). Półkolonie organizujemy w Centrum Aktywności Lokalnej – Centrum na Przedmieściu przy ulicy Prądzyńskiego 39 a we Wrocławiu. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-17 lat, które mieszkają lub przebywają we Wrocławiu. Każdy turnus to autorski program półkolonii, który będzie miał inny motyw przewodni. Tematem I turnusu będzie kosmos, a tematem II turnusu będzie sztuka.

Zdjęcie grupy młodzieży

EWAKUACJA

Spotkania odbywają się w przestrzeni pozakościelnej w różnej formie – koncerty, show, przedstawienia teatralne, dyskusje czy wywiady. Na każdym spotkaniu stawiamy na budowanie relacji. Chcemy poznawać się i posłuchać historii drugiego człowieka. Za każdym razem robimy krótką inspirację po to, aby opowiedzieć studentom, o wartościach którymi żyjemy i o Bogu którego znamy. Dotychczas udało nam się stworzyć na tyle bezpieczna i przyjazną atmosferę, że studenci którzy przychodzą nawet pierwszy raz przyprowadzają potem swoich znajomych.

I inne służby i projekty związane z inwestowaniem w młodych liderów i mentorowaniem im czy organizacją obozów dla dzieci i młodzieży.

Skip to content