Zespół

Z pasji do ludzi

Edyta Leszczyńska

Edyta Leszczyńska

Miłośniczka architektury, książek dla dzieci i astronomii. Ze względu na swoje zainteresowania w każdym widzi kosmos możliwości! Uwielbia pracować z dziećmi i dla dzieci, dlatego zajmuje się „Narnią”. Wyznaje zasadę: czym skorupka za młodu nasiąknie, tym... później procentuje. Dlatego wierzy, że najlepsza inwestycja w życiu, to inwestycja w młode pokolenie.

Sara Ciak

Sara Ciak

Od kilku lat związana z fundacją. Ma tylko 154 cm wzrostu, ale energii “za trzech”. Angażuje się w projekty fundacyjne oraz jest koordynatorem jednej z młodzieżowych konferencji. Kocha młodych ludzi i jej pasją jest “wydobywanie” z nich potencjału na służbę Bogu.

Marcela Chyba

Marcela Chyba

Marcela jest z wykształcenia pedagogiem i psychologiem. Od wielu lat jest związana z Fundacją. Zaczynała jako wolontariusz, aż jej serce przylgnęło do Fundacji na tyle, że została pełnoetatowym pracownikiem odpowiedzialnym za m.in. za koordynowanie naszych projektów. Jest również odpowiedzialna za organizowanie kolonii dla dzieci.

Krzysztof Kacprowicz

Dyrektor Zarządu

Krzysztof Kacprowicz

Krzysztof Kacprowicz od nastoletnich lat współorganizuje i uczestniczy w konferencjach, obozach i spotkaniach dla dzieci i młodzieży. Służbę zaczynał wśród dzieci, a pasja do praca z młodymi ludźmi zaprowadziła go na studia teologiczne i psychologiczne. W fundacji rozwija swoje talenty oraz umiejętności i służy nimi młodemu pokoleniu. Na jego sercu leży rozwój młodych liderów oraz jedność chrześcijan.