Logo Fundcaji Młodzież dla Chrystusa

Klubowe Centrum Aktywności Dzieci i Młodzieży Narnia

KCADiM Narnia to przestrzeń stworzona dla dzieci z okolicznych podwórek tzw. wrocławskiego „Trójkąta”, czyli jednego z najbardziej potrzebujących miłości i wsparcia miejsc tego miasta.

Nasi podopieczni spędzają tam czas na warsztatach edukacyjnych – teatralnych, plastycznych, sportowych itp. Nad dziećmi czuwają liderzy, którzy troszczą się o nich i pokazują im bezwarunkową miłość.

KCADiM Narnia działa zgodnie z harmonogramem:

Poniedziałek od godziny 17:00 do 19:00

Warsztaty „W to mi graj!” –  to połączenie zajęć manualnych z zajęciami plastycznymi, muzycznymi i ruchowymi. Na zajęciach rozwijamy kreatywność i umożliwiamy uczestnikom wyrażanie siebie poprzez sztukę.

Wtorek: od godziny 17:00-19:00

Warsztaty „RobiMY teatr” – w czasie zajęć pracujemy na utworach znanych poetów oraz pisarzy z literatury dziecięcej. Wspieramy rozwój kreatywności i wyobraźni dzieci i młodzieży poprzez ekspresję mimiczno-ruchową (np. taniec, spontaniczność ruchów, elementy pantomimy oraz innych form teatralnych), jak i wytwory rękodzieła (np. tworzenie elementów scenografii, kostiumów, masek, etc.).

Środa: od godziny 17:00-19:00

Warsztaty „Dzieciaki z jednej paki” – na tych zajęciach udowadniamy, że zabawa to naprawdę poważna sprawa. Dużo też główkujemy, bo w trakcie zajęć próbujemy rozwikłać różnego rodzaju zagadki, takie jak:  „Tajemnica budowy Wieży Eiffla”, „Sekret pojawienia się Piramidy Cheopsa”, czy bierzemy udział w akcji „Operacja Sky Tower”.

Czwartek: od godziny 16:30 do 19:30

Warsztaty „W głowie się nie mieści!” – na nasze zajęcia wjeżdżają różnego rodzaju roboty: Ozoboty, Dot, Dash, Vector. Skomplikowane kodowanie nie ma przed nami sekretów. W trakcie zajęć drukujemy w 3D i przenosimy się w świat wirtualnej rzeczywistości.  

Warsztaty „Grajmy do jednej bramki” – ruch to zdrowie, zapraszamy więc na zajęcia sportowe!

Piątek: od godziny 17:00-19:00

Warsztaty „Ładna sztuka” – zajęcia o charakterze plastycznym, na których przewidziano również różnego rodzaju gry i zabawy umożliwiające między innymi: rozwój wyobraźni, możliwość wyładowania emocji i wzrost poczucia własnej wartości poprzez możliwość wykonywania własnego projektu. Dużo też śpiewamy i gramy.

Formularz zgłoszeniowy

Karta zapisu

Regulamin

Regulamin wersja uproszczona

Przedprzewodnik Klubowego Centrum Aktywności Dzieci i Młodzieży Narnia

Więcej informacji i zapisy pod numerem telefonu: 530 669 855

Zadanie realizowane jest dzięki wsparciu i dofinansowaniu Gminy Wrocław, www.wroclaw.pl

Skip to content