CZYTAJ WIĘCEJ

Jakość Relacje Głębia

MŁODZIEŻ
DLA CHRYSTUSA

CZYTAJ WIĘCEJ

Klubowe centrum aktywności dzieci i młodzieży
Miejsce to zostało stworzone wraz z dziećmi i dla dzieci.

KLUB NARNIA

CZYTAJ WIĘCEJ

Konferencja Sylwestrowa we Wrocławiu,
zorganizowana z myślą o młodych, przez młodych i dla młodych.

POCZĄTEK

CZYTAJ WIĘCEJ

Wrocławski projekt skierowany do osób w wieku studenckim
stawiających odważne pytania i szukających sensownych odpowiedzi.

EWAKUACJA

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl spotkań dla kobiet prawdziwych
które szukają głębi i chcą więcej.

kobie.TY

WITAJ

JESTEŚMY GRUPĄ MŁODYCH LUDZI, KTÓRZY POCHODZĄ Z RÓŻNYCH MIAST I ŚRODOWISK. ŁĄCZY NAS WSPÓLNA PASJA – OSOBA JEZUSA CHRYSTUSA. ROBIMY KONFERENCJE , PONIEWAŻ CHCEMY BUDOWAĆ I WZMACNIAĆ FUNDAMENTY NASZEGO ŻYCIA, OPIERAJĄC JE NA SŁOWIE BOŻYM. WSPÓLNIE CHCEMY UCZYĆ SIĘ , CO TAK NAPRAWDĘ ZNACZY STAWANIE SIĘ UCZNIEM CHRYSTUSA. CHCEMY POZNAWAĆ I DOŚWIADCZAĆ, JAK WIELKĄ MIŁOŚĆ ON NAM OKAZAŁ – I CHCEMY NIEŚĆ TĘ NOWINĘ DALEJ.
PRAGNIEMY WIDZIEĆ PRZEMIANĘ NASZEGO POKOLENIA, TAK ABY SŁOWA APOSTOŁA PAWŁA Z LISTU DO GALACJAN: „(…) ŻYJĘ JUŻ NIE JA, ALE ŻYJE WE MNIE CHRYSTUS”. NIE BYŁY TYLKO PUSTYM FRAZESEM, ALE MIAŁY ODZWIERCIEDLENIE W NASZEJ CODZIENNOŚCI. W TYM ROKU TOWARZYSZY NAM PSALM 73. WIERZYMY W TO, ŻE NASZE ŻYCIE, NASZE WYBORY I NASZE DECYZJE SĄ NAJLEPSZE WTEDY, KIEDYJESTEŚMY W NICH RAZEM Z JEZUSEM. ON JEST NASZĄ DUMĄ I POWODEM, DLA KTÓREGO ROBIMY TO, CO ROBIMY.
Krzysztof Kacprowicz

Krzysztof Kacprowicz

Dyrektor Zarządu

Krzysztof Kacprowicz od nastoletnich lat współorganizuje i uczestniczy w konferencjach, obozach i spotkaniach dla dzieci i młodzieży. Służbę zaczynał wśród dzieci, a pasja do praca z młodymi ludźmi zaprowadziła go na studia teologiczne i psychologiczne. W fundacji rozwija swoje talenty oraz umiejętności i służy nimi młodemu pokoleniu. Na jego sercu leży rozwój młodych liderów oraz jedność chrześcijan.

“Za każdym razem Bóg mnie zaskakuje na POCZĄTKU, dziękuję za to co robicie!”

Kuba S.

BĄDŹMY W KONTAKCIE